Höstterminen 2023

Bästa medlem! Hoppas du har haft en bra sommar!

Nu är det inte långt kvar till terminsstarten, vecka 34 drar vi igång! Vi filar fortfarande på de sista detaljerna i schemat inför höstterminen och uppdaterar så fort det är klart.

Knattar, Barn- och Ungdomsgrupper (5-13 år):

Terminen börjar den 22:e januari och håller på till den 17:e december, Knattarna kör vecka 40 till vecka 50. Det finns några platser kvar i samtliga grupper så in och veckan medlemskap för att säkra din plats.

Vuxna (från 14 år):

Vi har nybörjarintag under hela terminen, tänk dock på att det kan vara trångt om platser innan terminsstarten den 21:a augusti då vi har ett begränsat schema. Höstterminen slutar vecka 50 för vuxna. Du tecknar ditt medlemskap direkt via hemsidan.

Här hitter du svar på de vanligaste frågorna om Bålsta Dojo: https://www.balstadojo.com/beginer/#faq

Vill du se mer information om våra priser och medlemskap kan du klicka här: https://www.balstadojo.com/register

Vi ser fram emot en grym vårtermin med mycket träning och tävlingar!

Föregående
Föregående

Klubbmästerskap i Funktionell Fitness

Nästa
Nästa

Sommar Schema